(реєстрація)            
 
03.11.2011 - Запрошуємо відвідати магазин Embawood

Запрошуємо відвідати магазин Embawood у місті Жидачеві за адресою вул. Д.Галицького 1! 

 
Про компанію

Торговий Дім «АМС» є регіональним представником компанії Embawood в західному регіоні України. Сьогодні він формує дилерську мережу, відкриваючи фірмові салони Embawood.
 

Наша місія — це забезпечення партнерів довгостроковим і взаємовигідним співробітництвом. Ми створюємо людям комфорт у повсякденному житті, пропонуючи стильні меблі відповідно до їх смаків.

Компанія «Embawood», заснована у 1996 році,  от уже 15 років забезпечує клієнтів своїми якісними послугами. За цей час в її діяльності відбулися великі зміни. Значна робота проведена в напрямку, який диктувала стратегія орієнтації на клієнта. І це стало основним принципом діяльності компанії.

Була оновлена ​​система оцінки якості, щоб задовольняти всі запити стосовно стилю меблевої продукції. Запрошена з Німеччини консалтингова компанія підвищила рівень системи контролю над якістю, отже, тепер наше виробництво гарантує справжню «німецьку якість».

Рівень обслуговування досяг найвищої сходинки. Створена лінія обслуговування клієнтів, у тому числі система післяпродажного обслуговування. У всіх країнах, на які поширюється наша діяльність, ми забезпечуємо безкоштовну доставку і складання  товару протягом 24 годин після покупки.

Стандартний гарантійний термін нашої продукції - 2 роки.
Найширший асортимент, сучасний модний дизайн, контроль над якістю, післяпродажне обслуговування, принцип орієнтування на клієнта — все це сприяє поширенню продукції «Embawood» в країні і за кордоном.

На сьогоднішній день у  оновленого бренду «Embawood» — 7 фабрик в Грузії, Туреччині та Україні, мережа з понад 200 магазинів в10 країнах світу. Фабрики компанії розташовані в Азербайджані, Грузії, Україні та Туреччині. Крім того, в Казахстані, Грузії та Україна є регіональні представництва «Embawood».